Fundacja Promocji Kultury                                                                          Kraków 12 stycznia 2016
www.fundacja.zaprasza.eu
Polskie Niezależne Media
Ns. Rej. Pr 164/10

Martin Schulz, Jean-Claude Juncker  i reszta tej unijnej bandy

Protest wobec unijnych hitlerowców

Obecna sytuacja międzynarodowa  nie jest  wynikiem przypadku, ale została zaplanowana i przeprowadzona przez największe siły polityczne i gospodarcze świata.
Wobec Polski są również realizowane plany destrukcji Państwa.  Wykonawcą  tego jest fasadowa  struktura - nazywana Unią Europejską.
W rzeczywistości jest ona tylko rozszerzonym gabinetem  polityki niemieckiej.
Dlatego,  przed wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej - Niemcy wystąpiły z żądaniami dotyczącymi wewnętrznych spraw Polski.
Na wstępie zażądano likwidacji konkurencyjnych - wobec gospodarki niemieckiej - działów polskiego przemysłu.
Niemcy zażądały "prywatyzacji" a w praktyce likwidacji  przemysłu ciężkiego.
Niemcy zażądały "pluralizmu", a więc przejęcia polskiego rynku mediów, .itp,  itd.

Dla realizacji swoich celów zjednali sobie ludzi wyjątkowo podłych. Takich - jak Jerzy Buzek, czy Donald Tusk.
Po roku 2007 Rząd niemiecki przejął pełną kontrolę nad wewnętrzną sytuacją w Polsce.
Sprawował ją zarówno poprzez podporządkowanego mu premiera Donalda Tuska - jak też za pośrednictwem swoich tub propagandowych - niemieckich mediów - okupujących większość polskiego rynku medialnego.
Przez ostatnie osiem lat rządów niemieckich w Polsce - doszło do niewyobrażalnego wzrostu przestępczości politycznej i masowej korupcji urzędników.
Nawet Minister Spraw Wewnętrznych powiedział, że "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie" i  poprzez własnych prowokatorów wzniecał burdy uliczne -  służące skompromitowaniu patriotycznych sił Narodu Polskiego.

Takie działania możliwe są tylko dlatego, że w polskim Wymiarze Prawa działają synowie i wnuki stalinowskich zbrodniarzy sądowych.
Polska jest  jedynym krajem Europy - w którym nie przeprowadzono destalinizacji Wymiaru Prawa i  innych  instytucji państwowych.
Z tego powodu dzieci stalinowskich bandytów - dogadują się dziś z dziećmi i wnukami hitlerowców - w ramach Unii Europejskiej.

W hitlerowskich Niemczech dokonywano masowych zbrodni politycznych.
Pod rządami Donalda Tuska - miało miejsce w Polsce wiele zabójstw  przeciwników politycznych, które upozorowano na samobójstwa.
W rezultacie czego - wiele osób składało publiczne deklaracje, że nie mają żadnych planów - by popełnić samobójstwo.

Gdzie była wtedy Unia Europejska, gdzie byli dzisiejsi krytycy rządu PiS - gdy w Polsce działo się bezprawie?
Odpowiedź jest oczywista: pilnowali by to bezprawie było zgodne z ich planami politycznymi!

Osobiście złożyłem  trzy zawiadomienia do Prokuratury - na przestępczą działalność ministrów i urzędników z Rządu Platformy Obywatelskiej.
W odpowiedzi napisano, że członkowie Rządu Platformy Obywatelskiej nie podlegają  pod  Polskie Prawo.
Skazywani mogą być ministrowie wszystkich innych rządów, ale nie tego - który służy Niemcom!

18 lat temu postkomuniści  wprowadzili w Polsce podstępną  Konstytucję, którą poparło TYLKO 23 procent Polaków.
W zapisach tej Konstytucji zagwarantowali sobie ciągłość władzy i dzisiaj szantażują Polaków - chcących zmienić ten haniebny akt -  oskarżeniami o "zamach na demokrację".

Usunięcie przestępców okupujących  stanowiska w administracji państwowej i mediach  - to żmudny proces, który może potrwać nawet kilkanaście lat.
Tak zabezpieczył ich Donald Tusk.
Nie dziwię się więc, że obecny Rząd Beaty Szydło korzysta z przyspieszonej ścieżki odsunięcia od władzy i wpływów PRZESTĘPCÓW okupujących stanowiska w administracji.

Dwadzieścia pięć  lat temu - działając na polecenie Niemiec - grupa polityków rozpoczęła proces demontażu polskiej gospodarki.
 W wyniku czego miliony ludzi straciło pracę. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków popełniło samobójstwa. Kilkaset tysięcy zeszło na margines i w ciągu kilku lat powymierało.
Kilka milionów - młodych Polaków - zmuszonych zostało do emigracji, by w swojej Ojczyźnie nie umrzeć z głodu.

To jest prawdziwa polityka wobec Polski - realizowana przez  unijnych hitlerowców , którzy martwią się dzisiaj, że nowy rząd Beaty Szydło - chce ratować polskie rodziny przed nędzą.
Macie na swoich brudnych rękach krew Narodów Jugosławii, krew Syryjczyków, Libijczyków i wielu innych narodów. Chcieliście okraść Greków z ich wysp!
Dzisiaj marzy się Wam wojna w Polsce.
W wypadku powrotu do władzy grupy przestępczej - realizującej interesy niemieckie - w Polsce dojdzie do rozlewu krwi!
Ja wiem, że to właśnie się Wam marzy - Wy unijni hitlerowcy.

Artysta i teoretyk kultury
Artur Łoboda